Sprzedawca

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "MATTHIAS" Sp. z o.o Gmina Mielec

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/2189
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-22
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-07-22
Oferta ważna do:2014-08-19

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:Zakład Przetwórstwa Mięsnego "MATTHIAS" Sp. z o.o.
Adres:Chopina 16A39-300 Mielec , Polska
Nr telefonu:661058319
Branża:Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Sprzedawca
Zakres obowiązków:Praca na stoisku mięsnym w Mielcu Al. Ducha Świętego 34
Liczba wolnych miejsc pracy:4

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Sprzedawca* -
Opis doświadczenia:0.00 - Sprzedawca*
Poziom wykształcenia:zasadnicze zawodowe
Inne wymagania:Doświadczenie w zawodzie sprzedawcy na stoisku mięsnym

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-09-01
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:PODKARPACKIE
      Powiat:mielecki
      Gmina:Mielec
      Miejscowość:Mielec
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:1680.00 PLN/mc
Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:1680.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Zmianowość:dwie zmiany
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Nazwa urzędu pracy:Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Adres:Chopina 16aPolska
Osoba do kontaktu:brak danych brak danych
Wymagane dokumenty:Giełda pracy w dniu 19.08.2014r. godz. 10:00 do 14:00 pokój nr 24 II piętro anna.ciszewska@matthias.com.pl
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-22
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

2202 dni temu