Referent ds. technicznych

Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii w Warszawie Warsaw

Numer StPr/15/13771
Wynagrodzenie brutto od 1 800 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków jw.
Wymagania wykształcenie - inne średnie zawodowe wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie średnie zawodowe/zasadnicze zawodowe- elektryk, mechanik, hydraulik; uprawnienia SEP do 1 kV; prawo jazdy kat. B; rok lub 3 lata doświadczenia zawodowego. Pracownik "złota rączka". Praca polegająca na utrzymaniu obiektów Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii w należytej sprawności; konserwacja i naprawy elektryczne, mechaniczne, hydrauliczne, ślusarskie; udział w pracach o charakterze modernizacyjnym. Wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy do 30%. Zgłoszenia mailowe: gmotrycz@wihe.waw.pl
Data ważności 15.10.2015
Data rozpoczęcia 01.11.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1164 dni temu