inspektor farmaceutyczny w Delegaturze WIF w Krośnie

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie Krosno

  • Ogłoszenie nr: 181115
  • Data ukazania się ogłoszenia: 23 maja 2016 r.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie

  • Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • inspektor farmaceutyczny
  • do spraw nadzoru nad aptekami i obrotem pozaaptecznym
  • w Delegaturze WIF w Krośnie

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    35-205 Rzeszów
    ul. Warszawska 12a

Miejsce wykonywania pracy:

  • Krosno
  • 38-400 Krosno
    ul. Bieszczadzka 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • nadzór i kontrola aptek i innych placówek prowadzących obrót detaliczny produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi
  • kontrolowanie obrotu środkami odurzającymi, substancjami psychotropowymi
  • nadzór nad jakością produktów leczniczych będących przedmiotem obrotu
  • prowadzenie dokumentacji nadzorowanych jednostek

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • - praca w siedzibie Delegatury w Krośnie
    - praca w terenie, udział w kontrolach
    - kontakt z klientemi zewnętrznymi urzędu
    - konieczność rozwiązywania sytuacji konfliktowych

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • - praca administracyjno-biurowa, przy komputerze
    - stanowisko pracy znajduje się na I piętrze budynku,
    - budynek dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe,

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe farmaceutyczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z zawodem farmaceuty
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów prawa farmaceutycznego, ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
    • znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego
    • umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office)
    • prawo jazdy kat. B
wymagania dodatkowe
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • prawo wykonywania zawodu farmaceuty

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • kopie dokumentów potwierdzających niezbędny 5-letni staż pracy zgodny z wykształceniem

Termin składania dokumentów:

    03-06-2016

Miejsce składania dokumentów:

    Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny
    WARSZAWSKA 12 a
    35-205 RZESZÓW

Inne informacje:

    Zachęcamy osoby niepełnosprawne do składania ofert. W celu przeszkolenia, pierwsze 3 miesiące pracownik będzie wykonywał pracę w siedzibie WIF w Rzeszowie. Składane oświadczenia muszą być opatrzone datą i podpisane własnoręcznie. Oferty przesłane lub uzupełniane po terminie nie będą rozpatrywane. Zakwalifikowani kandydaci zostaną poinformowani o terminie postępowania rekrutacyjnego.
    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
    Rekrutacja składa się z 3 etapów:
    - zapoznanie się przez komisję kwalifikacyjną z przedstawionymi ofertami,
    -pisemny egzamin sprawdzajacy wiedzę z zakresu wymagań niezbędnych i dodatkowych z ogłoszenia,
    - rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów w sprawdzianie pisemnym.
    Po zakończeniu każdego etapu kandydat jest informowany o zakwalifikowaniu bądź braku zakwalifikowania do następnego etapu.

Wytworzył/Odpowiada:Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny
Jednostka organizacyjna:Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie
Udostępniła/udostępnił:DOROTA DEDIO
Komórka organizacyjna:DZIAŁ ORGANIZACYJNY, KADR,SPRAW SOCJALNYCH I SZKOLEŃ
Wprowadzono:18-05-2016

Źródło: ogloszenia.bip.kprm.gov.pl

519 dni temu