Ta strona używa ciasteczek. Więcej
Wróć do wyników wyszukiwania

Automatycy w dziale Utrzymania Ruchu - Poznań

Volkswagen Poznań Sp. z o.o Poznań, wielkopolskie


Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka samochodów użytkowych i komponentów. Produkujemy różne wersje modeli Caddy, Caddy Maxi, Transportera T6, a już niebawem najnowszą generację modelu Crafter. Wierzymy, że podstawą naszego sukcesu jest dobry zespół. Dzięki fachowości, zaangażowaniu i pasji pracowników powstają wysokiej jakości auta doceniane przez użytkowników na całym świecie.  Dołącz do najlepszych!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatycy w dziale Utrzymania Ruchu - Poznań


Miejsce pracy: Poznań - Antoninek
Najważniejszym celem Działu Utrzymania Ruchu jest zapewnienie ciągłości produkcji poprzez utrzymanie sprawności technicznej linii, maszyn i urządzeń przy zachowaniu standardów produkcyjnych ekonomicznych i ekologicznych zalecanych przez koncern VW. Realizacja tych założeń wiąże się z działaniami prewencyjnymi (przeglądy, konserwacje) oraz działaniami doraźnymi polegającymi na bezzwłocznym usuwaniu skutków oraz przyczyn awarii.

Do głównych zadań na tym stanowisku należą:

przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych i oględzin zgodnie z harmonogramem oraz kwalifikowanie urządzeń do napraw i remontów analizowanie dokumentacji i schematów elektrycznych usuwanie awarii analizowanie archiwum awarii pod kątem eliminacji wąskich gardeł dokonywanie zmian programowych i sprzętowych na stacjach produkcyjnych przeprowadzanie remontów na warsztatach oraz sporządzanie protokołów naprawczych testowanie komponentów i prowadzenie dokumentacji odnośnie testów optymalizacja linii produkcyjnych oraz systemu ich kontroli

Od Kandydatów oczekujemy:

wykształcenie minimum średnie, mile widziane o profilu technicznym doświadczenie zawodowe w dziale technicznym uprawnienia elektryczne SEP umiejętność programowania sterowników PLC umiejętność czytania dokumentacji technicznej umiejętność obsługi przetwornic częstotliwości oraz napędów umiejętność obsługi sieci przemysłowych (m.in. Profinet, Interbus, Profibus) - mile widziana umiejętność analitycznego myślenia wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy nastawienie na wysoką jakość pracy i ciągłe doskonalenie gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadowym)

Współpracującym z nami oferujemy:

pracę w jednym z największych Koncernów motoryzacyjnych świata umowę o pracę rozbudowany system wynagradzania i premiowania zaplecze specjalistów dbających o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników autorski program wdrożenia nowych pracowników system szkoleń dostosowany do kompetencji pracowników możliwość skorzystania z Pracowniczego Programu Emerytalnego dostęp do Centrum Rehabilitacyjno - Sportowego i Siłowni na terenie zakładu pracy możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu aut u dealerów VW


Aplikuj teraz

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1498 dni temu

Złóż podanie o przyjęcie do pracy

Zapoznaj się także z tymi ofertami pracy:

Wróć do wyników wyszukiwania