specjalista w Wydziale Kontroli Telekomunikacyjnej i Pocztowej w Delegaturze w Szczecinie

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie Szczecin

  • Ogłoszenie nr: 181282
  • Data ukazania się ogłoszenia: 24 maja 2016 r.

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • do spraw kontroli telekomunikacyjnej i pocztowej oraz prowadzenia postępowań mediacyjnych i interwencyjnych z zakresu telekomunikacji i poczty
  • w Wydziale Kontroli Telekomunikacyjnej i Pocztowej w Delegaturze w Szczecinie

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Urząd Komunikacji Elektronicznej
    ul. M. Kasprzaka 18/20
    01-211 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Szczecin
  • Al. Wyzwolenia 70,
    71-506 Szczecin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udział w prowadzeniu postępowań kontrolnych i pokontrolnych z zakresu telekomunikacji i poczty;
  • udział w przyjmowaniu i rozpatrywaniu wniosków o interwencje dotyczących dostarczania lub świadczenia usług telekomunikacyjnych i pocztowych, kierowanych przez odbiorców tych usług;
  • udział w prowadzeniu postępowań mediacyjnych;
  • wykrywanie przypadków nielegalnego wykonywania działalności telekomunikacyjnej lub pocztowej.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • - Praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie.
    - Praca w terenie.
    - Permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa) lub przeprowadzanie kontroli w innych urzędach.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • - Praca w budynku przystosowanym dla osób niepełnosprawnych – obecność podjazdu i windy.
    - Narzędzia pracy: komputer, sprzęt biurowy.
    - Praca na III piętrze, w pomieszczeniu nieklimatyzowanym.
    - Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość przepisów ustaw: Prawo telekomunikacyjne, Prawo pocztowe oraz akty wykonawcze do tych ustaw, Kodeks cywilny, o swobodzie działalności gospodarczej, Kodeks postępowania administracyjnego, o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, o ochronie konkurencji i konsumentów, o prawach konsumenta;
    • Umiejętność interpretacji przepisów prawa;
    • Posiadanie kompetencji w zakresie: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe; rzetelność; organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów; współpraca; komunikacja; myślenie analityczne; orientacja na klienta/interesanta.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie prawo jazdy kategorii B.

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    06-06-2016

Miejsce składania dokumentów:

    Biuro Administracji i Kadr
    z dopiskiem „Specjalista – OSZ/WKT/7”

Inne informacje:

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
    Oferty otrzymane po terminie i niespełniające wymagań formalnych (w tym brak wymaganych dokumentów oraz oryginałów oświadczeń) i koniecznych nie będą rozpatrywane.
    W razie złożenia dokumentów drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę nadania w placówce pocztowej.
    Po zakończeniu procesu naboru oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranej/go kandydatki/kandydata zostaną zniszczone.
    Podczas naboru zastosowane zostaną następujące metody i techniki naboru:
    - sprawdzenie ofert pod względem spełniania wymogów formalnych;
    - test wiedzy;
    - test kompetencyjny;
    - rozmowa kwalifikacyjna.
    Informacje o naborze można uzyskać pod nr telefonu: (22) 53 49 489 oraz pod adresem poczty elektronicznej rekrutacja@uke.gov.pl.

Wytworzył/Odpowiada:Dyrektor Generalny
Jednostka organizacyjna:Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
Udostępniła/udostępnił:Elżbieta Łagowska
Komórka organizacyjna:Biuro Administracji i Kadr
Wprowadzono:23-05-2016

Źródło: ogloszenia.bip.kprm.gov.pl

1214 dni temu