Kierownik projektu systemów informatycznych K/M

TROCASA Sp. z o.o. Sp. komandytowa Warsaw

Numer StPr/15/10767
Wynagrodzenie brutto od 8 500 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - informatyczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) język obcy - polski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) uprawnienie - prawo jazdy kat.B Oferta skierowana do osób pełno- niepełnosprawnych. Wymagania: osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna z wykształcenia być np. inżynierem, specjalizować się w produkcji lub informatyce (wykształcenie wyższe informatyczne/ inżynieria produkcji żywności) i mieć kilka lat doświadczenia, zaawansowana znajomośc języka angielskiego i polskiego: musi dobrze mówić i pisać zarówno po polsku, jak i po angielsku, w sposób jasny i łatwy do zrozumienia; ważna jest umiejętność zrozumienia sytuacji klientów i zasugerowania rozwiązań informatycznych opartych na arolink z korzyścią dla klientów; osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna dysponować wiedzą lub łatwo uczyć się tego, jak działa sprzęt, sieci i inne urządzenia elektroniczne. Kierownik Projektu będzie komunikował się z klientami; mogą to być dyrektorzy fabryk, kierownicy ds. informatyki, pracownicy ds. informatyki, kierownicy działów, kierownicy ds. produkcji i pracownicy produkcyjni; prawo jazdy Kat. B. Zakres obowiązków: podstawowe zadania kierownika projektu obejmą: analizę i opis bieżącego planowania produkcji, zarządzania i procesów we współpracy z klientami; realizowanie zadań dotyczących rozwiązań informatycznych dla klientów, opisywanie i określanie rozwiązań niestandardowych racjonalizujących, usprawniających i/lub automatyzujących planowanie produkcji, zarządzanie i produkcję u klientów; praca jest wykonywana we współpracy z klientami; omawianie rozwiązań z kolegami z Arotek oraz przestrzeganie harmonogramów i budżetów wdrażania rozwiązań klientów we współpracy z kolegami; prezentowanie i omawianie rozwiązań, planów i budżetów w klientami oraz podpisywanie umów we współpracy z działem sprzedaży Arotek; uczestnictwo w testowaniu zmodyfikowanych rozwiązań wewnętrznie w Arotek oraz u klientów; uczenie użytkowników, jak korzystać z rozwiązań, a także aktywne uczestnictwo w przekazywaniu rozwiązań do użytku u klientów; kontynuowanie współpracy dotyczącej działających rozwiązań oraz utrzymywanie kontaktów z klientami. Zgłoszenia mailowe: ttr@trocasa.eu
Data ważności 15.10.2015
Data rozpoczęcia 01.09.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1680 dni temu