Spedytor międzynarodowy (j. niemiecki i/lub j. angielski i/lub j. francuski)

TMB - KRZYSZTOF ZAŁĘSKI Warsaw

Numer StPr/15/13521
Wynagrodzenie brutto od 4 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: dobry, pismo: dobry) język obcy - francuski (mowa: dobry, pismo: dobry) język obcy - niemiecki (mowa: dobry, pismo: dobry) Wykształcenie średnie lub wyższe-ekonomia/handel zagraniczny/techniczne; dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego i/lub francuskiego. Obowiązki: organizacja transportu dla samochodów firmy TMB oraz pozyskiwaniu ofert i sprzedaży podwykonawcom. Możliwość pracy w domu na terenie całej Polski i poza Polską. Dla dobrego spedytora pracodawca utworzy biuro w miejscowości, w której mieszka. Miejsce pracy: Warszawa oraz teren całej Polski. Zgłoszenia mailowe: tmb-krzysztof.zaleski@o2.pl
Data ważności 25.10.2015
Data rozpoczęcia 26.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1364 dni temu