Doradca klienta

TESCO POLSKA Sp. z o.o Wroclaw

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/5024
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-23
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-07-23
Oferta ważna do:2014-08-23

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:TESCO POLSKA Sp. z o.o.
Adres:Kapelanka 5630-347 Kraków , Polska
Nr telefonu:71 388-18-84
Branża:Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Doradca klienta
Zakres obowiązków:Wykładanie towaru, obsługa klienta, praca na hali spozywczej- kontakt z zywnością. Praca na 1/2 do 5/8 etatu (istnieje możliwość dopracowania do calego etatu). Kontakt telefonicnzy z pracodawcą. PRACA OD ZARAZ. Mogą być osoby niepełnosprawne. Oferta dostępna w sali G, A
Liczba wolnych miejsc pracy:8
- w tym dla niepełnosprawnych:8

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci) -
Opis doświadczenia:0.00 - Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
Poziom wykształcenia:zasadnicze zawodowe
Inne wymagania:Pracodawca nie ma wymagań dotyczących wykształcenia i stażu pracy- najważaniejsza jest chęć i motywacja. Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - mile widziana.

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-08-23
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:DOLNOŚLĄSKIE
      Powiat:m. Wrocław
      Gmina:Wrocław
      Miejscowość:Wrocław
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:1174.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa na okres próbny
Wymiar etatu:w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:20
Zmianowość:dwie zmiany
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:TAK
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Kapelanka 56Polska
Osoba do kontaktu:X X
Wymagane dokumenty:-
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-23
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

2009 dni temu