Administrator sklepu i Allegro + obsługa sprzedaży + wysyłka (j. angielski)

ŚWIAT GIER VIDEO ANDRZEJ TYSZKA Warsaw

Numer StPr/15/12571
Wynagrodzenie brutto od 2 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: dobry, pismo: dobry) Wykształcenie średnie, wyższe- informatyk, administrator, sprzedawca; znajomość HTML, CSS, PHP, w stopniu podstawowym i ogólna znajomość technologii webowej, znajomość pretashop, również od strony kodu źródłowego, znajomość programów graficznych m.in. GIMP; doświadczenie zawodowe, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów; dobra znajomość jęz. angielskiego. Obowiązki: dodawanie i edycja produktów w sklepie i allegro, zarządzanie klientami, którzy zakupili towar wysyłkowo, obsługa działu wysyłkowego, modyfikacja sklepu (banery, moduły itp.). Pracodawca Poszukuje osoby odpowiedzialnej i znającej się na tym fachu. Kontakt: toaszpriv@wp.pl
Data ważności 09.10.2015
Data rozpoczęcia 09.09.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1183 dni temu