Kierownik hurtowni

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddział w Sanoku Krosno

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/0980
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-21
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-06-13
Oferta ważna do:2014-07-25

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddział w Sanoku
Adres:Przemyska 2238-500 Sanok , Polska
Nr telefonu:13 46 536 11
Branża:Przetwórstwo mleka i wyrób serów

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Kierownik hurtowni
Zakres obowiązków:Prowadzenie i zarządzanie zespołem, przyjmowanie, wydawanie oraz prawidłowe magazynowanie towarów, anazliza potrzeb rynku, pozyskiwanie nowych odbiorców.
Liczba wolnych miejsc pracy:1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Kierownik hurtowni -
Opis doświadczenia:3.00 - Kierownik hurtowni
Poziom wykształcenia:wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania:Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym - 3 lata, umiejętność analitycznego myśłenia, planowania i organizowania.
Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. B
obsługa komputera

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-07-01
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:PODKARPACKIE
      Powiat:m. Krosno
      Gmina:Krosno
      Miejscowość:Krosno
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:2500.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa na okres próbny
Wymiar etatu:w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Zmianowość:jedna zmiana
Praca w wolne dni:TAK
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Przemyska 22Polska
Osoba do kontaktu:- -
Adres e-mail:kadry.sanok@mlekovita.com.pl
Wymagane dokumenty:CV
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-21
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

1125 dni temu