Ślusarz - niemieckie warunki zatrudnienia

Ślusarz Raciborz

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje specjalistów  na stanowisko:
Ślusarz
Miejsce pracy: Niemcy - Neunkirchen
Zakres obowiązków:- prace naprawczo-konserwacyjne- diagnozowanie usterek- okresowe przeglądy stanu maszyn- utrzymywanie maszyn, urządzeń i form w jak najlepszym stanie
Wymagamy:- świadectwa ukończenia szkoły o profilu ślusarz/mechanik lub dyplomu czeladnika/mistrza w zawodzie - bardzo dobrej  znajomości języka niemieckiego- doświadczenia na w/w stanowisku- umiejętności czytania rysunku technicznego
Oferujemy:- umowę o pracę na niemieckich warunkach- pełny pakiet socjalny - zakwaterowanie
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny SLU/DE/2016

454 dni temu