pracownik produkcji

Randstad Sp. z o.o Mysłowice, śląskie

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w firmie produkującej części hydrauliczne i rozwijać umiejętność czytania rysunku technicznego oraz przyrządów pomiarowych? Dołącz do grona jej pracowników!

Dla naszego klienta poszukujemy minimum 8 osób chętnych do podjęcia pracy od zaraz. Nie zwlekaj!

Ref. no: 14411
Location: Mysłowice

Zakres obowiązków::

łączenie złączek hydraulicznych z wężami pakowanie i etykietowanie detali praca na linii produkcyjnej

Oczekiwania:

zdolności manualne precyzja i cierpliwość w pracy dyspozycyjność od zaraz mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz przyrządów pomiarowych

Oferta:

stabilne zatrudnienie umowa o pracę tymczasową na czas określony bony żywnościowe premia możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

338 dni temu