magazynier / operator wózka widłowego

Randstad Sp. z o.o Namysłów, opolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, firmy z ustabilizowaną pozycją na rynku, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ref. no: 29157
Location: Namysłów

Zakres obowiązków::

dbanie o powierzone mienie znajdujące się w magazynie oraz zabezpieczenie go przed niszczeniem lub kradzieżą terminowe przyjęcia dostaw na magazynie wejściowym bieżąca współpraca z innymi działami mająca na celu terminowe przesyłki sprawdzanie zgodności stanów magazynowych prawidłowy załadunek i rozładunek zatwierdzanie oraz kontrola dokumentów wysyłkowych w ustalonym przez przełożonego terminie

Oczekiwania:

uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane doświadczenie w gospodarce magazynowej i materiałowej umiejętność obsługi komputera (MS Office) umiejętność pracy w grupie dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferta:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki za pracę w sobotę i w niedzielę, zwrot części kosztów dojazdu do miejsca pracy, możliwość rozwoju i nauki w prężnie rozwijającej się firmie.

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

765 dni temu