Ta strona używa ciasteczek. Więcej
Wróć do wyników wyszukiwania

INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO

Randstad Sp. z o.o Warszawa, mazowieckie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla Naszego Klienta, firmy informatycznej, poszukujemy osoby do działu wdrażającego rozwiązania IT o wysokim stopniu specjalizacji.

INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO

Ref. no: 40321
Location: Warszawa

Zakres obowiązków::

Druga linia wsparcia – przyjmowanie zgłoszeń usterek technicznych przypisanych obszarowi IAM przez Dział Obsługi Klienta/ Helpdesk (pierwsza linia wsparcia) Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klienta zewnętrznego Analiza logów, diagnozowanie problemów informatycznych i przydzielanie ich odpowiednim specjalistom w dziale IAM Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń Samodzielne rozwiązywanie mniej zaawansowanych zgłoszeń Utrzymywanie dokumentacji związanych z procesami i konfiguracją Raportowanie statystyk dotyczących zgłoszeń otrzymanych, rozwiązanych i tych w toku.

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki informatyczne Dobra znajomość relacyjnych baz danych MS SQL, My SQL Umiejętność analitycznego myślenia Wysoki poziom komunikacji i organizacji pracy Zaangażowanie i chęci do nauki Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, orientacja na klienta Znajomość j. angielskiego na dobrym, komunikatywnym poziomie.

Oferta:

Pracę w firmie IT z 25-letnią historią na polskim rynku Dostęp do najnowszych technologii w obszarze IT Możliwość poznania ciekawych rozwiązań informatycznych Możliwość rozwoju zawodowego zarówno w IAM, jak i w pozostałych działach firmy Współpracę z doświadczonymi specjalistami Pakiet dodatkowych świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, program ubezpieczeń grupowych, a także dostęp do prowadzonych przez firmę grup sportowych) Praca w dobrze skomunikowanej lokalizacji w Warszawie (ścisłe centrum) Dostęp do najnowszych technologii w obszarze IT Możliwość poznania ciekawych rozwiązań informatycznych Możliwość rozwoju zawodowego zarówno w IAM, jak i w pozostałych działach firmy Współpracę z doświadczonymi specjalistami Pakiet dodatkowych świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, program ubezpieczeń grupowych, a także dostęp do prowadzonych przez firmę grup sportowych)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1263 dni temu

Złóż podanie o przyjęcie do pracy

Zapoznaj się także z tymi ofertami pracy:

Wróć do wyników wyszukiwania