doradca klienta w punkcie sprzedaży kawy - Czeladź

Randstad Sp. z o.o Katowice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Lubisz kontakt z ludźmi? Kochasz kawę? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy handlu i nauczyć się doskonałej obsługi klienta? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży!

Dla naszego klienta poszukujemy 18 osób, chętnych do pracy w kameralnych sklepach na terenie Katowic i Czeladzi. Niewielkie, przyjazne zespoły młodych ludzi, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

Teraz masz szansę zgłębić tajniki wiedzy o kawie oraz zdobyć doświadczenie w sprzedaży innowacyjnych produktów użytkowych.

Ref. no: 22049
Location: Czeladź

Zakres obowiązków::

profesjonalna obsługa klienta dbanie o wygląd ekspozycji czynności pomocnicze w sklepie i magazynie budowanie pozytywnych relacji z klientem

Oczekiwania:

aktualna książeczka Sanepidu dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy uśmiech, optymizm, otwartość i łatwość nawiązywania relacji mile widziane doświadczenie w charakterze hostessy, w sprzedaży, obsłudze klienta

Oferta:

praca w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą praca w firmie, która dzięki zapewnianiu bardzo dobrych warunków dla swoich pracowników, otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014 czas pracy dostosowany do Twoich możliwości możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy praca na podstawie umowy zlecenie

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

734 dni temu