doradca klienta w kawiarnii

Randstad Sp. z o.o Katowice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Kontakt z ludźmi daje Ci satysfakcję? Lubisz dynamiczną, wielozadaniową pracę w miłym towarzystwie? Jeśli tak, aplikuj!

Dla naszego Klienta, firmy z branży zajmującej się sprzedażą kawy i innych produktów poszukujemy osób na stanowisko:

Ref. no: 40305
Location: Czeladź

Zakres obowiązków::

obsługa klienta (doradzanie, pomoc w wyborze) prace pomocnicze w sklepie i na magazynie (metkowanie, klipsowanie) dbanie o ekspozycję i czystość sklepu

Oczekiwania:

książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia dyspozycyjność w weekendy i w tygodniu osoba energiczna, lubiąca pracę z ludźmi mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferta:

współpraca w ramach umowy zlecenia możliwość rozwoju zawodowego praca w miłej atmosferze, w zgranym zespole stawka godzinowa grafikowy czas pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

495 dni temu