asystent/ka działu wsparcia z jęz. angielskim

Randstad Sp. z o.o Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, dużej,międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Ref. no: 39121
Location: Warszawa

Zakres obowiązków::

rozwiązywanie problemów dotyczących zgodności danych gotowość do realizacji zadań oraz wsparcie osób w zespole kontakt z klientami i innymi działami w jęz.angielskim sporządzanie raportów oraz specyfikacji udział w spotkaniach handlowych odpowiedzialność za prowadzenie/uzupełnianie baz danych w systemie SAP (klienci, produkty, ceny, zniżki) lokalizacja miejsca pracy: Warszawa Śródmieście

Oczekiwania:

dobra znajomość języka angielskiego – zarówno w mowie, jak i w piśmie - warunek konieczny zdolności interpersonalne zdolności analityczne dobra znajomość programu Microsoft Excel mile widziane doświadczenie przy obsłudze programu SAP mile widziane wykształcenie wyższe umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku umiejętność szybkiego i dokładnego wykonywania powierzonych zadań oraz pozyskiwania informacji od klientów samodyscyplina oraz zdolności organizacyjne dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

praca w międzynarodowym środowisku możliwość rozwoju współpraca w ramach umowy o pracę na czas określony możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji atrakcyjne benefity atrakcyjne wynagrodzenie

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

587 dni temu