aparatowy/a urządzeń rozlewniczych

Randstad Sp. z o.o Lublin, lubelskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej

Dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Ref. no: 15003
Location: Lublin

Zakres obowiązków::

obsługa maszyn produkcyjnych kontrola poprawności działania urządzeń linii produkcyjnych kontrola parametrów procesu produkcyjnego dbanie o utrzymanie czystości i bezpieczeństwa przy obsłudze maszyn i urządzeń zgodnie z wymaganiami (HACCP)

Oczekiwania:

posiadanie aktualnej książeczki sanepidu (warunek konieczny) dyspozycyjność do pracy zmianowej motywacja do pracy punktualność odpowiedzialność mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

umowa o pracę tymczasową z gwarancją wszytskich skladek pracowniczych atrakcyjne wynagrodzenie praca w renomowanej firmie

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

587 dni temu