MONTER

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O Stargard Szczecinski

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/0807
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-23
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-06-03
Oferta ważna do:2014-08-20

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Adres:Warszawa 00-803 Warszawa , Polska
Branża:Działalność agencji pracy tymczasowej

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:MONTER
Zakres obowiązków:montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
Liczba wolnych miejsc pracy:30

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Pozostali monterzy maszyn i urządzeń mechanicznych -
Opis doświadczenia:0.00 - Pozostali monterzy maszyn i urządzeń mechanicznych
Poziom wykształcenia:zasadnicze zawodowe
Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kategorii B
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
min. 6 miesięcy doświadczenia w zakładzie produkcyjnym

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-06-06
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:ZACHODNIOPOMORSKIE
      Powiat:stargardzki
      Gmina:Stargard Szczeciński
      Miejscowość:Stargard Szczeciński
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:2200.00 PLN/mc
Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:2200.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Zmianowość:dwie zmiany
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Warszawa Polska
Osoba do kontaktu:Małgorzata Bajer
Nr telefonu:91 810 92 62
Wymagane dokumenty:UWAGA: miejsce wykonywania pracy STARGARD SZCZECIŃSKI, tel. 91 810 92 62 - Małgorzata Bajer ( kontakt telefoniczny w godzinach od 9.30 do 16.30). Osoby zainteresowane ofertą pracy mogą przesłać CV na adres e-mail: szczecin@pl.randstad.pl
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-23
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

1239 dni temu