Mechanik maszyn budowlanych i sprzętu budowlanego

Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne PEBIS Warsaw

Numer StPr/15/13625
Wynagrodzenie brutto od 9 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu 1
Zmianowość inna
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe zawód - Mechanik maszyn i urządzeń budowlanych i melioracyjnych staż pracy ogółem - lata: 3 Wykształcenie zasadnicze zawodowe; znajomość budowy maszyn i sprzętu budowlanego i ich naprawa (np. koparki, zagęszczarki); min. 3 lata doświadczenia na stanowisku. Zakres obowiązków: naprawa maszyn i sprzętu budowlanego. Wynagrodzenie godzinowe 9zł-12zł + premia regulaminowa. Miejsce pracy: Warszawa-Ursus oraz na terenie budowy. Zgłoszenia mailowe: rekrutacja@pebis.com.pl lub telefonicznie: 22 667 97 30.
Data ważności 28.10.2015
Data rozpoczęcia 29.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1164 dni temu