Spawacz TIG, MAG

Pemes Produkcja Kochanowski i Wspólnicy Sp. J Leoncin

Numer StPr/15/12888
Wynagrodzenie brutto od 4 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków jw.
Wymagania wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe zawód - Spawacz staż pracy ogółem - lata: 4 OFERTA PRACY DLA OSÓB PEŁNO- I NIEPEŁNOSPRAWNYCH Wykształcenie zasadnicze zawodowe- ślusarz-mechanik; znajomość rysunku technicznego; uprawnienia TIG 141, 135; min 4-5 lat doświadczenia na stanowisku. Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych, nierdzewnych i aluminiowych. Możliwość pracy z nowoczesną komorą spawalniczą. Miejsce pracy: Stare Grochole 27, 05-155 Leoncin. Zgłoszenia mailowe: sebastian.kochanowski@pemes.pl lub telefonicznie: 502 387 942.
Data ważności 16.10.2015
Data rozpoczęcia 01.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1127 dni temu