Logopeda (nr 7567)

Pallmed Sp. z o.o Bydgoszcz

Numer StPr/15/7567
Wynagrodzenie brutto od 1 750 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków Zadania: - badanie pacjenta i ustalanie diagnozy logopedycznej - prowadzenie terapii logopedycznej - dokładne badanie i ocena postępów działań logopedycznych - prowadzenie indywidualnej dokumentacji pacjenta zgodnej z wymogami NFZ zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu
Wymagania wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) Wymagania: studia magisterskie lub podyplomowe w zakresie logopedii i neurologopedii obsługa programów z pakietu Microsoft Office łatwość współdziałania z pacjentem i jego rodziną dodatkowym atutem będzie umiejętność prowadzenia terapii emisyjnej, nauki mowy, przełykowej laryngektomowanych i zaburzeń połykania
Data ważności 05.11.2015
Data rozpoczęcia 06.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1740 dni temu