Specjalista ds.Płac z Językiem Francuskim

PageGroup Polska Warszawa, mazowieckie, Warszawa

Znasz język francuski i chcesz się rozwijać w obszarze naliczania wynagrodzeń i benefitów?

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, niezależnej francuskiej grupy rekrutacyjnej i pracy tymczasowej (80 oddziałów),która rozwija się w Europie, PILNIE poszukujemy samodzielnej, zorientowanej na rozwój i pracowitej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Płac z Językiem Francuskim. Kandydat będzie odpowiedzialny za rozliczanie godzin pracy i naliczanie wynagrodzeń. Idealny kandydat posiada minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, jest osobą wyróżniającą się dojrzałością biznesową i dokładnością w działaniu.

Opis stanowiska
Księgowanie godzin pracy pracowników tymczasowych,Księgowanie elementów płac (wynagrodzenia, premie, diety, urlopy, itd.),Kontrola płac i weryfikacja faktur przed wysłaniem do Klienta,Samodzielność w obsłudze procesów płacowych w Polsce,Ścisła współpraca z podobnym działem francuskim,
Profil kandydata
Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (poziom komunikatywny - warunek konieczny),Znajomość pojęć i procesów płacowych, dodatkowym atutem jest doświadczenie w branży pracy tymczasowej,Dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy, nadawanie priorytetów,Umiejętność samodzielnej pracy, skupienie na szczegółach,Umiejętność księgowania danych zmiennych wg. przypadków,Umiejętność jasnej komunikacji i współpracy z członkami Grupy,
Oferujemy
Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie,Konkretny plan rozwoju/zaawansowania zawodowego dla tej roli, w powiększającym się zespole.

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

704 dni temu