Category Manager - IT/Telecom

PageGroup Polska Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży business services, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Category Managera.

Osoba na tym stanowisku będzie raportować do regionalnego Procurement Managera i będzie odpowiadać za prowadzenie złożonych procesów zakupowych w ramach kategorii IT i telecom na poziomie europejskim.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży business services, mogąca poszczycić się rozpoznawalną na rynku marką oraz pozycją lidera w swoim obszarze. Firma dba o rozwój swoich pracowników, oferując jasne ścieżki rozwoju w ramach organizacji.

Opis stanowiska
Całościowe zarządzanie procesami zakupowymi w obrębie podległej kategoriiBliska współpraca z klientem wewnętrznym celem wypracowania specyfikacji projektowychNegocjacje z dostawcami na poziomie regionalnymWspółpraca z istniejącymi dostawcami i renegocjowanie warunków handlowych na podstawie umów ramowychWyszukiwanie i wdrażanie nowych dostawców w zgodzie z polityką firmyOdpowiedzialność za poziom serwisu dla klienta wewnętrznego
Profil kandydata
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczneMinimum 5 lat doświadczenia w dziale zakupów międzynarodowej organizacjiMinimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu kategoriąPoparte przykładami doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów zakupowychDoskonałe zdolności analityczne i negocjacyjneSkrupulatność, dokładność, nastawienie na wysoki poziom serwisuBiegła znajomość języka angielskiego
Oferujemy
Ambitna, dynamiczna praca w międzynarodowej organizacjiMożliwość realizacji zróżnicowanych projektówAtrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa)

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

642 dni temu