Ta strona używa ciasteczek. Więcej
Wróć do wyników wyszukiwania

Opiekunka opiekun Live-in Anglia, Walia

Ontos Lodz

Oferujemy:

Praca w systemie zleceń trwających do wyboru 7-21 dni, a po nich kilka dni lub ok. 1 tydzień wolnego. Pracodawcą jest firma brytyjska, a nie podopieczny. Pierwszy kontrakt podpisywany jest na 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Bezpłatne utrzymanie (zakwaterowanie i wyżywienie) w czasie pracy.Elastyczny system pracy – w zależności od konkretnej sytuacji, długość zleceń, jak i przerwa między nimi może zostać skrócona lub wydłużona. Czas pomiędzy zleceniami pracy można wykorzystać w dowolny sposób (podróże, wyjazd do Polski).  Pracodawca pokrywa koszty podróży na obszarze Anglii i Walii do i od podopiecznego.Wynagrodzenie za 7 dni pracy przez 3-mies. okres próbny i następne 100 dni pracy: £469 bruttoWynagrodzenie za 7 dni pracy po 3-mies.okresie próbnym i następnych 100 dniach pracy: £525 brutto lub £560 brutto (dla kandydatów z NVQ3, fizjoterapeutów i pielęgniarzy). Jest to kwota brutto, przed potrąceniem podatków i składek na ubezpieczenia społeczne. Pracodawca zapewnia możliwość ukończenia kursów NVQ.Płatny urlop: za każde przepracowane 10 dni - 1 dzień wolnego (łącznie 28 dni w roku).
 

Wymagania:-

ważny paszport, 

- dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

-czynne prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu z ręczną skrzynią biegów,

- doświadczenie w opiece: co najmniej prywatne,

- chęć do pracy, życzliwość, empatia, cierpliwość, pewność siebie, dobra organizacja własnej pracy, 

- gotowość do pracy i zamieszkania u podopiecznego w jego domu na czas trwania zlecenia.
 

Opis wakatu:

UWAGA: Poniższa oferta jest dostępna tylko dla kandydatów gotowych wziąć udział szkoleniu w siedzibie pracodawcy na terenie Wielkiej Brytanii!

Praca w charakterze Opiekuna / Asystenta osób niepełnosprawnych fizycznie polega na zamieszkaniu z jedną osobą podopieczną w jej domu i wykonywaniu obowiązków pod jej kierownictwem. Podopieczni to osoby niepełnosprawne ruchowo, młode i dorosłe, po urazach kręgosłupa i kończyn. Do obowiązków należy pomoc i wspieranie podopiecznego we wszystkich czynnościach dnia codziennego, w tym pomoc w utrzymywaniu higieny osobistej i estetycznego wyglądu, kąpiele i mycie, golenie, mycie zębów, pomoc przy korzystaniu z toalety, ubieranie, czesanie, pomoc w poruszaniu się, pchanie wózka, sprawdzanie sprzętu pomocniczego, zawożenie i przywożenie, pomoc w załatwianiu bieżących spraw i kontakcie z instytucjami, bankiem itp., planowanie i przygotowywanie posiłków, asysta w spędzaniu czasu wolnego, organizowanie rozrywek, wspieranie w prowadzeniu aktywnego życia (praca, nauka, kontakty społeczne), podawanie lekarstw, zmiana pościeli, pranie, prasowanie, zakupy, utrzymywanie kontaktu z firmą zatrudniającą, gotowość do szkoleń, przestrzeganie procedur. Wszystkie powyższe obowiązki muszą być wykonywane przy pełnym zachowaniu dyskrecji i poszanowaniu godności osoby podopiecznej. Liczba godzin pracy nie przekracza 10 h dziennie, w tym przewidziana jest przerwa w ciągu dnia.
 

Procedura rekrutacyjna:

I etap - telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą

II etap - rozmowa poprzez Skype albo spotkanie osobiste z pracodawcą na terenie UK (okolice Londynu)

III etap - bezpłatne 5-dniowe szkolenie w siedzibie pracodawcy  (z bezpłatnym zakwaterowaniem), po którym pracodawca decyduje o przyjęciu kandydata do pracy. Po zakończeniu szkolenia opiekun dostaje pierwsze zlecenie, a następnie ma kolejne zlecenia przez cały okres zatrudnienia (z przerwami między zleceniami).
 

O Agencji ONTOS:

Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 4824 w KRAZ. Od 2008 roku oferujemy legalną pracę w Wielkiej Brytanii (opieka zdrowotna). Zapewniamy życzliwą i kompetentną - oraz bezpłatną - obsługę osób poszukujących pracy, a także indywidualne podejście do oczekiwań naszych kandydatów. Bezpłatnie przygotowujemy dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji, pomagamy zorganizować przejazd na miejsce pracy, zapewniamy pomoc i wsparcie. 

      
Prosimy o przesłanie e-mailem kompletnego i aktualnego CV w języku angielskim, najlepiej ze zdjęciem.


Agencja Pośrednictwa Pracy ONTOS

ul. Krótka 6B/6, 80-209 Chwaszczyno k. Gdyni 

tel. 58 781 9381, 501 338 721, fax: 58 781 9381, GG: 4310386          

www.ontos.pl

1551 dni temu

Złóż podanie o przyjęcie do pracy

Zapoznaj się także z tymi ofertami pracy:

Wróć do wyników wyszukiwania