PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ

OKRĘGOWY URZĄD MIAR W POZNANIU Poznan

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zobacz na mapie
KRAKOWSKA 19, 61-893 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
pomoc w porządkowaniu i przygotowaniu dokumentacji spraw ostatecznie załatwionych celem przekazania do Archiwum zakładowego; pomoc w wykonaniu wersji elektronicznej urządzeń ewidencyjnych Archiwum zakładowego, pomoc w przeglądzie spisów zdawczo – odbiorczych akt celem wydzielenia dokumentacji podlegającej zniszczeniu, ekspertyzie czy przekazaniu do Archiwum Państwowego, pomoc w wykonywaniu zadań wynikających z zakresu czynności pracowników Wydziału Administracyjno - Gospodarczego
Rodzaj umowy:
Praktyka studencka
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Data rozpoczęcia praktyki:
01.09.2016
Data zakończenia praktyki:
30.09.2016
Wynagrodzenie brutto:
nieodpłatny
System wynagradzania:
nie dotyczy
Zawód:
bez zawodu
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Praktyka studencka realizowana będzie na podstawie porozumienia pomiędzy pracodawcą a uczelnią.

W okresie realizacji praktyki studenckiej praktykant jest objęty ubezpieczeniem z tytułu nieszczęśliwych wypadków, opłaconym przez uczelnię lub we własnym zakresie.

Praktyka studencka jest nieodpłatna.

Wymagania
Dane pracodawcy
Pracodawca:
OKRĘGOWY URZĄD MIAR W POZNANIU
Sposób aplikowania:
poprzez uczelnię
Adres: Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu:
MAŁGORZATA WILMA
Numer telefonu:
618567281
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
• inny: POPRZEZ UCZELNIĘ
Pozostałe dane
Cele edukacyjne, nabywana wiedza,
umiejętności i kompetencje społeczne:
preferowane kierunki studiów: historia o specjalności archiwistyka i zarzadzanie dokumentacją, administracja
Liczba miejsc praktyki:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
1
Data dodania:
20.04.2016
Data aktualizacji:
Data ważności:
27.06.2016
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia:

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1404 dni temu