Ta strona używa ciasteczek. Więcej
Wróć do wyników wyszukiwania

Ratownik Medyczny/ Kierowca

Lux Med. Sp. z o.o Wrocław, dolnośląskie

Ratownik Medyczny/ Kierowca

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

Wykonywanie medycznych czynności ratunkowych; Kierowanie pojazdem; Zabezpieczenie Pacjentów podczas transportu.

Wymagania:

Wykształcenie średnie medyczne  - preferowane wyższe z zakresu ratownictwa medycznego; Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Ratownika Medycznego, uzyskane w placówkach pogotowia ratunkowego lub szpitalnego oddziału ratunkowego; Karta szkolenia zawodowego; Prawo jazdy kat. B wraz z aktualnym zezwoleniem na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi; Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem; Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista; Odpowiedzialność, punktualność, rzetelność.

Oferujemy:

Stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce; Elastyczne formy zatrudnienia; Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1446 dni temu

Złóż podanie o przyjęcie do pracy

Zapoznaj się także z tymi ofertami pracy:

Wróć do wyników wyszukiwania