Ta strona używa ciasteczek. Więcej
Wróć do wyników wyszukiwania

Asystent/-ka ds. Obsługi Pacjenta

Lux Med. Sp. z o.o Kraków, małopolskie

Asystent/-ka ds. Obsługi Pacjenta

Miejsce pracy:Kraków

Zadania:

Obsługa Pacjentów zgodnie ze standardami LUX MED; Dokonywanie rezerwacji i rejestracji usług medycznych; Koordynowanie planu wizyt Pacjentów; Informowanie Pacjentów o oferowanych usługach i produktach; Wprowadzanie do systemu i aktualizacja danych Pacjentów; Realizowanie usług zgodnie z ustalonymi zasadami płatności.

Oczekiwania:

Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych; Preferowane doświadczenie w obsłudze klienta; Umiejętność obsługi komputera; Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - jako atut; Gotowość do pracy w systemie zmianowym; Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole; Wysoka kultura osobista, empatia, orientacja na klienta.

Oferujemy:

Stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce; Elastyczne formy zatrudnienia; Pracę w trybie zmianowym w młodym, dynamicznym zespole; Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży; Realne możliwości rozwoju wg programu "Ścieżki karier dla pracowników Działów Obsługi Pacjenta LUX MED"; Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach; Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1468 dni temu

Złóż podanie o przyjęcie do pracy

Zapoznaj się także z tymi ofertami pracy:

Wróć do wyników wyszukiwania