Ta strona używa ciasteczek. Więcej
Wróć do wyników wyszukiwania

Główny/a Księgowy/a

Lsj Hr Group Szczecin, zachodniopomorskie

LSJ HR Group jest wiodącą na polskim rynku firmą organizującą legalną i w pełni bezpieczną pracę. Z ofert pracy LSJ skorzystało już kilka tysięcy osób z całego kraju, a zadowolenie rekrutowanych przez nas pracowników potwierdza fakt, że polecają nas sobie nawzajem. LSJ specjalizuje się w rekrutacji osób do pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Islandii, Belgii oraz Danii, ale przeprowadzało również rekrutacje na terenie Polski. Nasze doświadczenie w trudnych warunkach międzynarodowych pozwala na profesjonalne przeprowadzanie rekrutacji dla naszych polskich partnerów i skuteczną opiekę nad kandydatem podczas całego procesu.

Dla naszego klienta, średniej wielkości firmy produkcyjnej znanej z bardzo przyjaznej atmosfery pracy i stabilnej sytuacji rynkowej, ulokowanej w Stargardzie Szczecińskim poszukujemy osoby na stanowisko:


Główny/a Księgowy/a

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków: przygotowywanie planów i analiz finansowych (zestawienia miesięczne i kwartalne) kontrolowanie  kosztów na linii produkcyjnej prowadzenie pełnej księgowości przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawdzanie ich poprawności sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych kontakt i współpraca z zewnętrznymi organizacjami (US, ZUS, GUS, NBP) współpraca z innymi działami firmy Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse) minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym (mile widziane w firmie produkcyjnej) dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel znajomość SAP (dodatkowy atut) chęć do nauki rozwoju i osiągania wymiernych korzyści dla firmy Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku atrakcyjne wynagrodzenie wraz z interesującym pakietem socjalnym możliwość rozwoju zawodowego ciekawe obowiązki zawodowe, wykraczające poza standardowe czynności księgowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

» Aplikuj «

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. 

LSJ HR Group, nr licencji: 4440 
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin 
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl
Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4440

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1388 dni temu

Złóż podanie o przyjęcie do pracy

Zapoznaj się także z tymi ofertami pracy:

Wróć do wyników wyszukiwania