Ta strona używa ciasteczek. Więcej
Wróć do wyników wyszukiwania

Continuous Improvement Engineer

Lsj Hr Group Szczecin, zachodniopomorskie

LSJ HR Group jest wiodącą na polskim rynku firmą organizującą legalną i w pełni bezpieczną pracę. Z ofert pracy LSJ skorzystało już kilka tysięcy osób z całego kraju, a zadowolenie rekrutowanych przez nas pracowników potwierdza fakt, że polecają nas sobie nawzajem. LSJ specjalizuje się w rekrutacji osób do pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Islandii, Belgii oraz Danii, ale przeprowadzało również rekrutacje na terenie Polski. Nasze doświadczenie w trudnych warunkach międzynarodowych pozwala na profesjonalne przeprowadzanie rekrutacji dla naszych polskich partnerów i skuteczną opiekę nad kandydatem podczas całego procesu.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:


Continuous Improvement Engineer

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków: nadzór technologiczny nad procesem produkcji dokonywanie usprawnień oraz wprowadzanie innowacji w obszarze produkcji, jakości, metod i technik od etapu projektowania rozwiązywanie technicznych problemów na produkcji w odniesieniu do specyfikacji projektów branie udziału w audytach produktu i procesu aby polepszyć jakość wprowadzanie z zespołem usprawnień w odniesieniu do dokumentacji technicznej wprowadzanie narzędzi i filozofii Kaizen na produkcji i poza nią Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika i budowa maszyn doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku, mile widziane w branży tworzyw sztucznych znajomość j. angielskiego podejście, skoncentrowanie na rozwiązaniach Pracodawca oferuje: bardzo dobre warunki zatrudnienia  umowa o pracę niezbędne narzędzia pracy możliwość rozwoju w firmie która jest powszechnie znana na rynku jako wiodący pracodawca

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

» Aplikuj «

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. 

LSJ HR Group, nr licencji: 4440 
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin 
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl
Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4440

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1320 dni temu

Złóż podanie o przyjęcie do pracy

Zapoznaj się także z tymi ofertami pracy:

Wróć do wyników wyszukiwania