Webmaster (j. angielski, j. niemiecki, j. ukraiński, j. rosyjski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13244
Wynagrodzenie brutto od 1 750 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: słaby, pismo: słaby) język obcy - niemiecki (mowa: słaby, pismo: słaby) język obcy - rosyjski (mowa: słaby, pismo: słaby) język obcy - ukraiński (mowa: słaby, pismo: słaby) zawód - Projektant grafiki stron internetowych staż pracy ogółem - lata: 3 Wykształcenie wyższe; 3 lata doświadczenia zawodowego; znajomość języka angielskiego, niemieckiego, ukraińskiego, rosyjskiego; biegła znajomość: HTML, CSS, JavaScript, AJAX; min. podstawowa wiedza z zakresu pozycjonowania stron. Obowiązki: tworzenie, aktualizacja oraz rozbudowa kilkudziesięciu witryn internetowych z wykorzystaniem HTML (5), CSS (3), JavaScript (począwszy od małych witryn firmowych).
Data ważności 14.10.2015
Data rozpoczęcia 22.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1454 dni temu