Sprzedawca-kasjer

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13500
Wynagrodzenie brutto od 2 500 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne średnie zawodowe Wykształcenie min. średnie; doświadczenie w branży handlowej; komunikatywność oraz wysoka kultura osobista; łatwość nawiązywania kontaktów i chęć pracy z ludźmi; otwartość, uśmiech, pozytywna energia; dyspozycyjność również w weekendy; umiejętność dopasowania się do obowiązujących standardów pracy; rzetelność; sumienność; dodatkowym atutem będzie znajomość produktów kuchni arabskiej. Obowiązki: profesjonalna obsługa klienta; aktywna sprzedaż oferowanych produktów; obsługa kasy fiskalnej; dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz czystość; budowanie pozytywnego wizerunku marki.
Data ważności 25.10.2015
Data rozpoczęcia 26.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1575 dni temu