Sprzedawca ( j. wietnamski )

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13710
Wynagrodzenie brutto od 1 200 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 0,5
Zmianowość dwie zmiany
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne średnie ogólnokształcące język obcy - wietnamski (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci) staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 Wykształcenie średnie ogólnokształcące; minimum 6 miesięcy na tym stanowisku; biegłe posługiwanie się językiem wietnamskim w mowie i w piśmie oraz komunikatywnie posługiwać się j.polskim w piśmie oraz w mowie. Obowiązki: umiejętność pracy w zespole; komunikatywność; odpowiedzialność za obsługę i zawieranie kontraktów handlowych z klientami z Wietnamu; obsługa klientów w miejscu sprzedaży; reprezentuje towary,sugeruje wybór, przedstawia i demonstruje produkt przy użyciu próbek, katalogów oraz innych materiałów reklamowych; pakuje towar zakupiony przez klienta; przygotowuje dowody sprzedaży; pobiera opłaty za zakupiony towar; j.wietnamski potrzebny jest w celu komunikowania się z klientami wietnamskimi.1/2 etatu.
Data ważności 16.10.2015
Data rozpoczęcia 25.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1170 dni temu