Specjalista do spraw finansów (j. angielski, j. rosyjski, j. hebrajski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13670
Wynagrodzenie brutto od 4 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - hebrajski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - rosyjski (mowa: biegły, pismo: biegły) Wykształcenie wyższe-finansowe( mile widziane ukończone studia podyplomowe ); znajomość branży finansowej; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; biegła znajomość j.angielskiego, j.rosyjskiego oraz j.hebrajskiego. Obowiązki: analiza sytuacji finansowej spółki; stały monitoring przepływów finansowych spółki; sprawozdawczość oraz utrzymywanie stałego kontaktu z zarządem; praca w międzynarodowym zespole.
Data ważności 15.10.2015
Data rozpoczęcia 04.01.2016

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1361 dni temu