Przedstawiciel handlowy na rynek białoruski K/M (język: rosyjski, białoruski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13376
Wynagrodzenie brutto od 1 200 PLN
Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Wymiar etatu nie dotyczy
Zmianowość nie dotyczy
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - handlowe średnie zawodowe język obcy - białoruski (mowa: dobry, pismo: dobry) język obcy - rosyjski (mowa: dobry, pismo: dobry) staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagania: wykształcenie średnie - handlowe; doświadczenie zawodowe: min. 1 rok na ww. stanowisku; dobra znajomość języka rosyjskiego i białoruskiego; dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne. Zakres obowiązków: opieka nad obecnymi klientami z Białorusi, pozyskiwanie nowych klientów z Białorusi, udział w negocjacjach z klientami z Białorusi, przygotowywanie dokumentów dla klientów z Białorusi, rozpowszechnianie materiałów reklamowych.
Data ważności 12.10.2015
Data rozpoczęcia 25.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1537 dni temu