Przedstawiciel handlowy (j. ukraiński, j. niemiecki, j. francuski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13873
Wynagrodzenie brutto od 1 800 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - handlowe wyższe (w tym licencjat) język obcy - francuski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - niemiecki (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - ukraiński (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Przedstawiciel handlowy staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie wyższe licencjat-handel zagraniczny; znajomość branży motoryzacyjnej; znajomość rynku części samochodowych; zdolności komunikacyjne; prawo jazdy kat. B; min. 2 lata doświadczenia zawodowego; biegła znajomość języka ukraińskiego, niemieckiego, francuskiego. Obowiązki: promocja produkcji firmy; pozyskiwanie nowych klientów; utrzymanie stałych więzi z istniejącymi klientami; współtworzenie planu sprzedaży; realizacja planu sprzedaży na poziomie min. 90 %.
Data ważności 30.10.2015
Data rozpoczęcia 01.11.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1358 dni temu