Przedstawiciel handlowy (j. rosyjski, j. polski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13665
Wynagrodzenie brutto od 1 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 0,5
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - handlowe średnie zawodowe język obcy - polski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - rosyjski (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Przedstawiciel handlowy staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie średnie handel; 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami; biegła znajomość j.rosyjskiego oraz j.polskiego. Obowiązki: pozyskiwanie i obsługa klientów na terenie hali; monitorowanie konkurencji; kontakt z klientami ze Wschodu; reklamowanie artykułów użytku domowego. 1/2 etatu.
Data ważności 15.10.2015
Data rozpoczęcia 02.11.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1450 dni temu