Przedstawiciel handlowy (j. arabski, j. angielski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13854
Wynagrodzenie brutto od 2 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - handlowe średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) język obcy - arabski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) zawód - Przedstawiciel handlowy staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie średnie zawodowe na kierunku handlowym; minimum 2 lata doświadczenie na stanowisku; bardzo dobra znajomość języka arabskiego i angielskiego. Obowiązki: nawiązywanie kontaktów handlowych z przedstawicielami z zagranicy i kraju; analizowanie rynku oraz monitoring działań; pozyskiwanie klientów.
Data ważności 19.10.2015
Data rozpoczęcia 15.11.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1526 dni temu