Programista K/M (język: angielski, rosyjski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13576
Wynagrodzenie brutto od 30 PLN
Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Wymiar etatu nie dotyczy
Zmianowość nie dotyczy
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) język obcy - rosyjski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) staż pracy ogółem - lata: 10 Wymagania: wykształcenie wyższe inżynierskie; doświadczenie zawodowe: od 10 lat; bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego; umiejętności: Web Development, Software, DSP logarytmy; znajomość: Net Framework 4.0-4.5; PHP+MySQL, ASP .Net, CSS, Ajax, JavaScript, HTML5; .Net C#, MS SQL, SQLite, Oracle. Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało przede wszystkim: -opracowywanie baz danych; opracowywanie architektury oprogramowania; web development; software; praca z DSP logarytmami; kompleksowe prowadzenie realizowanych projektów: zarządzanie projektem, kontaktowanie się z międzynarodowymi klientami firmy. Praca głównie w języku angielskim. Stawka godzinowa 30 zł brutto, wymiar czasu pracy: 60 godzin miesięcznie.
Data ważności 15.10.2015
Data rozpoczęcia 01.03.2016

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1168 dni temu