Pomocnik mechanika samochodowego - kierowca ( j. angielski, j. rosyjski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13602
Wynagrodzenie brutto od 1 750 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - mechaniczne średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: podstawowy, pismo: dobry) język obcy - rosyjski (mowa: biegły, pismo: dobry) zawód - Pomocnik mechanika staż pracy ogółem - lata: 3 Wykształcenie średnie pełne- mechanik pojazdów samochodowych; minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku; prawo jazdy kategorii: B, B+E, C, C+E. Umiejętności: znajomość j.rosyjskiego poziom: w piśmie dobry, w mowie biegły oraz j.angielski w mowie podstawowy i w piśmie dobry; obsługa i naprawa pojazdów samochodowych; sumienność; dokładność; odpowiedzialność; punktualność. Obowiązki: usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów samochodowych w ramach napraw bieżących; przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych elementów samochodowych oraz wymianę płynów eksploatacyjnych z zachowaniem wymogów ochrony środowiska naturalnego; mycie i czyszczenie części i zespołów; przygotowanie pojazdu do jazdy oraz kompletowanie dokumentów; zabezpieczenie pojazdu przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie pojazdu i przewożonego ładunku do transportu; zabezpieczenie przewożonego na naczepie ładunku przed zniszczeniem oraz przemieszczeniem się w czasie jazdy; prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji pojazdu; wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie drobnych usterek pojazdu i naczepy; wyjazdy do Rosji i Unii Europejskiej.
Data ważności 13.10.2015
Data rozpoczęcia 15.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1085 dni temu