Menadżer produkcji - platforma Netflix/ Production Manager - Netflix Platform (j. angielski, j. francuski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13636
Wynagrodzenie brutto od 9 999 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość dwie zmiany
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - francuski (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Kierownik projektu staż pracy ogółem - lata: 14 Wykształcenie wyższe; min. 14 lat doświadczenia jako menedżer techniczny lub produkt menedżer; znajomość branży produkcyjnej w tv; biegła znajomość j.angielskiego oraz j.francuskiego. Obowiązki: zarządzanie i nadzór nad platformą Netflix i wszystkimi lokalnymi produkcjami oraz zespołami serwisowymi; ścisła współpraca z menedżerami w regionie; generowanie raportów; komunikacja i sterowanie innymi menedżerami; pomoc w przeglądaniu zawartości platformy Netflix; współpraca nad projektem i wprowadzenie globalnych standardów; utrzymanie dokumentacji Netflix; płynność pracy EMEA; utrzymywanie standardów operacyjnych; zarządzanie kryzysowe.
Data ważności 15.10.2015
Data rozpoczęcia 15.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1170 dni temu