Menadżer ds. kadrowych (j. angielski, j. rosyjski, j. ukraiński)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13618
Wynagrodzenie brutto od 2 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - rosyjski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - ukraiński (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Specjalista do spraw kadr staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie wyższe ze specjalizacją handel międzynarodowy; minimum 2 lata doświadczenia zawodowego. Umiejętności: biegłe posługiwanie się j.angielskim w mowie i w piśmie oraz j.rosyjskim i j.ukraińskim w mowie na poziomie native speaker oraz biegle w piśmie; prowadzenie rekrutacji w językach obcych; możliwość sprawdzenia doświadczenia w handlu międzynarodowym na terenie Ukrainy. Obowiązki: przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych na różne stanowiska; rekrutacja specjalistów z zagranicy; sprawdzanie doświadczenia zawodowego; pomoc z dokumentami księgowymi.
Data ważności 14.10.2015
Data rozpoczęcia 15.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1361 dni temu