Księgowy/Księgowa ( j. angielski, j. francuski, j. ukraiński )

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13952
Wynagrodzenie brutto od 1 200 PLN
Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Wymiar etatu nie dotyczy
Zmianowość nie dotyczy
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - francuski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - ukraiński (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Księgowy Wykształcenie Wyższe; znajomość programów: Rachmistrz; Rewizor; Gratyfikant; biegła znajomość jęzka angielskiego, francuskiego i ukraińskiego. Obowiązki: księgowość KP i R; pełna księgowość; księgowość funduszy; raportowanie; kontakt z klientem krajowym i zagranicznym. Firma poszukuje studenta. Możliwość zmiany umowy po okresie próbnym. 40 godz./tyg.
Data ważności 19.10.2015
Data rozpoczęcia 01.11.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1418 dni temu