Kelnerka (j. angielski)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13750
Wynagrodzenie brutto od 13 PLN
Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Wymiar etatu nie dotyczy
Zmianowość nie dotyczy
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - gastronomiczne średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: podstawowy) zawód - Kelner* staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie średnie/zasadnicze zawodowe - hotelarstwo/gastronomia; 2 lata doświadczenia w gastronomii; umiejętności komunikacyjne; dyspozycyjność; zaawansowana w mowie oraz podstawowa w piśmie znajomość j.angielskiego. Obowiązki: kompleksowa obsługa gościa w restauracji; obsługa przy śniadaniu; rejestrowanie sprzedaży na kasach fiskalnych; opieka nad praktykantami; uzupełnienie zapotrzebowania w trakcie konferencji i bankietów. Umowa zlecenie, 8 godz./ dziennie.
Data ważności 16.10.2015
Data rozpoczęcia 01.12.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

966 dni temu