inżynier elektromechanik-system sterowania siłowni turbinowych ( j. ukraiński, j. rosyjski, j. angielski )

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13741
Wynagrodzenie brutto od 4 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - elektryczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: dobry, pismo: dobry) język obcy - rosyjski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) język obcy - ukraiński (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) zawód - Pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani staż pracy ogółem - lata: 5 Wykształcenie wyższe ze specjalizacją inżynier(elektryk, elektronik lub mechanik). Doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata na stanowisku inżynier konstruktor; 5 lat w przedsiębiorstwie produkującym maszyny i urządzenia. Umiejętności: bardzo dobra znajomość j.rosyjskiego i ukraińskiego oraz dobra znajomość j.angielskiego w mowie i w piśmie; znajomość zagadnień konstrukcyjnych maszyn i urządzeń; umiejętność wykrywania i usuwania usterek oraz awarii elektrycznych i mechanicznych urządzeń; umiejętność sporządzania dokumentacji technicznych; interpretacja schematów elektromechanicznych i elektronicznych; znajomość zagadnień dotyczących wytwarzani energii elektrycznej przy użyciu różnego rodzaju paliw, w tym paliw nisko kalorycznych; znajomość budowy urządzeń przeznaczonych do wytwarzania energii w szczególności turbin elektrycznych. Obowiązki:utrzymanie w pełnej sprawności systemów sterowania siłowni turbinowych; okresowa konserwacja i przegląd systemów siłowni turbinowych; usuwanie problemów mechanicznych,elektrycznych i elektronicznych; analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy; nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych; prowadzenia kart napraw i niezbędnej dokumentacji w języku ukraińskim i rosyjskim; ścisła współpraca z producentem urządzeń turbin energetycznych, ukraińską firmą Motor Sich.
Data ważności 15.10.2015
Data rozpoczęcia 01.11.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

992 dni temu