Asystent dyrektora (j.angielski, j.rosyjski, j.ukraiński)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13215
Wynagrodzenie brutto od 4 100 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j. w.
Wymagania wykształcenie - handlowe wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - rosyjski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - ukraiński (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Asystent dyrektora staż pracy ogółem - lata: 5 Wykształcenie wyższe ze specjalizacją: handel zagraniczny lub pokrewny. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku; umiejętność biegłego posługiwania się j.angielskim, j.rosyjskim i j.ukraińskim w mowie i piśmie. Obowiązki: wsparcie dyrektora ds. sprzedaży; współpraca z przedstawicielami handlowymi i biurem obsługi klienta; przygotowywanie dokumentów sprzedażowych; tłumaczenie dokumentów handlowych i innych; przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz; pozyskiwanie i przetwarzanie informacji z różnych źródeł; monitorowanie i analiza rynku.
Data ważności 07.10.2015
Data rozpoczęcia 07.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1364 dni temu