Asystent ds. klientów zagranicznych (j. fracuski/j. niemiecki)

kontakt przez PUP Warsaw

Numer StPr/15/13987
Wynagrodzenie brutto od 900 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu 0,5
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - handlowe średnie zawodowe wykształcenie - handlowe wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - budowlane średnie zawodowe język obcy - francuski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - niemiecki (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Przedstawiciel handlowy staż pracy ogółem - lata: 3 OFERTA DLA OSÓB PEŁNO- I NIEPEŁNOSPRAWNYCH Wykształcenie średnie/wyższe-handel zagraniczny, budownictwo; umiejętność negocjacji z kontrahentami zagranicznymi; 3 lata doświadczenia zawodowego; biegła znajomość języka francuskiego lub niemieckiego. Obowiązki: obsługa klientów w językach obcych; pisanie ofert, pism-wysłanie maili. Praca od zaraz; wynagrodzenie prowizyjne, premie-tylko osoby ze znajomością w/w języków, praca w domu-wymagany dostęp do internetu. 1/2 etatu.
Data ważności 30.11.2015
Data rozpoczęcia 01.12.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1445 dni temu