specjalista w Wydziale Zaopatrzenia

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu Poznan

  • Ogłoszenie nr: 181435
  • Data ukazania się ogłoszenia: 31 maja 2016 r.

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu

  • Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • w Wydziale Zaopatrzenia

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Komenda Wojewódzka Policji
    w Poznaniu
    ul. Kochanowskiego 2a

Miejsce wykonywania pracy:

  • Poznań
  • Poznań, ul. Taborowa 22

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Prowadzenie ewidencji składników majątkowych ujętych w grupie 4 klasyfikacji budżetowej oraz prowadzenie ewidencji pomocniczej w zakresie środków trwałych, pozostałych środków trwałych, niskocennych środków trwałych dotyczących GMT I.
  • Zamawianie i zakup przedmiotów mundurowych zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, przestrzeganie wszystkich przepisów obowiązujących w tym zakresie.
  • Prowadzenie szczegółowej ewidencji wydatków finansowych i limitów w paragrafach i pozycjach budżetowych oraz prowadzenie ewidencji wydatków na podstawie art. 4 pkt. 8 PZP.
  • Szczegółowa analiza otrzymywanych dokumentów finansowych pod względem merytorycznym m.in. sprawdzanie ich zgodności z art. 4 pkt. 8 oraz zawartymi umowami.
  • Sporządzanie wniosków oraz niezbędnej dokumentacji dotyczącej wszczęcia postępowań przetargowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o zamówieniach publicznych.
  • Planowanie, zamawianie oraz organizowanie zaopatrzenia w przedmioty mundurowe w zakresie dostaw centralnych oraz zakupów własnych.
  • Zaopatrywanie komórek i jednostek organizacyjnych KWP w Poznaniu, Komend Powiatowych, Miejskich w przedmioty zaopatrzenia mundurowego w środki ochrony indywidualnej oraz środki higieny osobistej.
  • Prowadzenie ewidencji głównej i sprawozdawczości w zakresie przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, w środki ochrony indywidualnej, środków higieny osobistej zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz sporządzanie normatywów zapasów magazynowych w zakresie gospodarki umundurowaniem oraz sprawozdań z zapasów magazynowych na koniec każdego roku budżetowego.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca w środowisku biurowym: komputer i inne urządzenia biurowe.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • - naturalne i sztuczne oświetlenie;
    - wymuszona pozycja ciała;
    - praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin/dobę;
    - brak podjazdu umożliwiającego dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • umiejętności kierowania pracą zespołu,
    • umiejętność negocjacji,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • systematyczność,
    • znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.
wymagania dodatkowe
  • poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne”
  • przeszkolenie z ochrony informacji niejawnych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228 ze zm.),
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • list motywacyjny powinien zawierać numer ogłoszenia i nazwę stanowiska podanego w ogłoszeniu
  • kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i/lub adresu poczty elektronicznej.

Termin składania dokumentów:

    07-06-2016

Miejsce składania dokumentów:

    Wydział Kadr i Szkolenia
    Kochanowskiego 2a
    60-844 Poznań

Inne informacje:

    - dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 61-84-126-50
    - zakwalifikowani kandydaci zostaną zaproszeni do wzięcia osobistego udziału w postępowaniu rekrutacyjnym,
    - listy kandydatów spełniających wymagania formalne umieszczone zostaną na stronie BIP KWP w Poznaniu pod numerem ogłoszenia.
    - metody/techniki, które będą stosowane podczas naboru: weryfikacja formalna ofert, test wiedzy, rozmowa kwalifikacyjna, (w zależności od ilości złożonych aplikacji zastrzega się możliwość odstąpienia od przeprowadzenia testu wiedzy)
    - wynagrodzenie według mnożnika 1.0 kwoty bazowej (tj. 1.873,84 zł. brutto + wysługa lat),
    - dokumenty można składać osobiście w sekretariacie Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu lub przesłać pocztą (liczy się data stempla pocztowego),
    - dokumenty aplikacyjne nie podlegają zwrotowi,
    - Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Wytworzył/Odpowiada:Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji
Jednostka organizacyjna:Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Udostępniła/udostępnił:Piotr Maczugowski
Komórka organizacyjna:Wydział Kadr i Szkolenia
Wprowadzono:30-05-2016

Źródło: ogloszenia.bip.kprm.gov.pl

480 dni temu