Ta strona używa ciasteczek. Więcej
Wróć do wyników wyszukiwania

PRAWNIK w dziale międzynarodowego doradztwa podatkowego

KANCELARIA PRAWNA "SKARBIEC" R.NOGACKI SP.K Warszawa, mazowieckie

Do typowych usług Grupy Skarbiec należy m.in.: międzynarodowe planowanie podatkowe, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi – takimi jak przypadki bezprawia urzędniczego, szczególnie ze strony organów podatkowych, upadłość firmy, wrogie przejęcie czy konflikt rodzinny, który rzutuje na działalność przedsiębiorstwa.

PRAWNIK w dziale międzynarodowego doradztwa podatkowego

Miejsce pracy: Warszawa, Okęcie

Wymagania stawiane kandydatom:

wykształcenie wyższe prawnicze; mile widziane doświadczenie jako prawnik w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego; doświadczenie w prowadzeniu relacji z klientem; biegła znajomość j. angielskiego, w tym terminologii prawniczej i/lub finansowej – warunek konieczny; umiejętność analitycznego myślenia; doskonała organizacja, dokładność i skrupulatność; umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie; odporność na stres; biegła znajomość obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

prowadzenie projektów dla Klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym; prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego międzynarodowego; sporządzanie projektów opinii prawnych, umów, wniosków o interpretację podatkową; kontakt z administratorami spółek, rejestracja spółek w jurysdykcjach zagranicznych.

Oferujemy:

ciekawą pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku kancelarii prawnych w Polsce; pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Multisport.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego z zaznaczonym numerem referencyjnym w temacie wiadomości na adres email:

rekruter.kancelaria@gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1364 dni temu

Złóż podanie o przyjęcie do pracy

Zapoznaj się także z tymi ofertami pracy:

Wróć do wyników wyszukiwania