Główny księgowy / Kierownik zespołu finansowego

KANCELARIA PRAWNA "SKARBIEC" R.NOGACKI SP.K Warszawa, mazowieckie

Do typowych usług Grupy Skarbiec należy m.in.: międzynarodowe planowanie podatkowe, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi – takimi jak przypadki bezprawia urzędniczego, szczególnie ze strony organów podatkowych, upadłość firmy, wrogie przejęcie czy konflikt rodzinny, który rzutuje na działalność przedsiębiorstwa.

Główny księgowy
Kierownik zespołu finansowego

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowym; Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości dla spółek w Grupie  (podatki, rachunkowość) oraz nadzór nad prowadzeniem księgowości dla Klientów Grupy; Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT,  CIT, PIT, PCC i inne); Przygotowywanie sprawozdań finansowych - statutowych i na potrzeby instytucji zewnętrznych; Uczestnictwo w obligatoryjnych audytach sprawozdań finansowych; Kontakt i współpraca z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, US, GUS, NBP); Przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu Spółki, banków oraz instytucji zewnętrznych; Analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej; Kontrola i analiza przepływów gotówkowych; Analiza kosztów oraz optymalizacja rozwiązań księgowych.

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość będzie atutem); Minimum paroletnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej  - warunek konieczny (mile widziane doświadczenie kierownicze w biurze rachunkowym); Znajomość przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych zasad księgowych; Dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny); Posiadanie licencji Ministra Finansów – mile widziane.

OFERUJEMY:

Stabilne warunki zatrudnienia; Pracę pełną wyzwań w nowoczesnej, rozwijającej się firmie; Pracę w środowisku umożliwiającym rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego na adres email:

rekruter.kancelaria@gmail.com